Корзина
266 отзывов
Контакты
"Благо.укр" интернет-магазин ювелирных изделий
+38(093)673-94-97
УкраинаКиевул.Лаврухина,4 (Самовывоз осуществляется после подтверждения наличия товара и согласования даты и времени встречи)
+38(093)673-94-97
+38(093)673-94-97
Карта

Чому чорніє срібло?

Чому чорніє срібло?

При носінні срібних прикрас потрібно дотримуватися деяких правил. По-перше, не варто надягати срібні прикраси при заняттях спортом. По – друге, обов’язково знімайте свої срібні коштовності під час проведення домашнього прибирання. По – третє, не...

Напевно, кожен з нас задавав собі питання, чому ж чорніє срібло? Срібло вважається самим загадковим металом і однозначної відповіді на це питання не існує. Наука пояснює потемніння срібла як результат взаємодії з сіркою. У вас ніколи не чорніло срібло? Ні, я маю на увазі не просто потемніння, а справжню чорноту. Прикраси можуть почорніти через тиждень після покупки, а може і через кілька років. Чому?  Прикраси містять в собі мідь, ось вона найсильніше і окислюється. Головним окислювачем називається піт. У ньому, крім солей, містяться й амінокислоти, до складу яких входить сірка.  Якщо у вас підвищене потовиділення, темніють всі прикраси. Можливо, це просто пов'язано з тривалою підвищеним фізичним навантаженням. Якщо ж чорніють прикраси на якомусь певному ділянці тіла, слід задуматися про локальні неполадки ендокринної системи.Надмірне виділення шкірного сала можуть викликати гормональні перебудови організму. Найбільша кількість сальних залоз знаходиться на грудях. Якщо чорніють тільки ланцюжка, це може бути пов'язано з «гормональними бурями», які спостерігаються, наприклад, у вагітних. Посилення роботи сальних залоз виникає і при деяких захворюваннях. Також кислотність шкіри може змінюватися від сильних емоційних навантажень, стресів і переживань.
Існує думка, що потемніння срібних прикрас вказує на недоліки в роботі печінки і нирок. Але наукових фактів, що підтверджують це, поки що немає. Таким же сумнівним фактом вважають те, що срібло чорніє від накопичення негативної енергії. Нібито воно приймає на себе удар, якщо на людину наводять псування або пристріт.
Причин почорніння срібла може бути дуже багато. Тут грають роль і проба вироби, і хімічний склад повітря, і вологість навколишнього середовища. Можливо, ви переїхали до місцевості, яка містить в повітрі або грунті більше сірководню. А може, ви просто стали користуватися новим кремом, поміняли косметику або просто приймаєте якісь ліки.
Так що, якщо ваше срібне прикраса стало чорним, прислухайтеся до свого самопочуття. При появі хворобливих симптомів слід звернутися до лікаря. Якщо ж все гаразд, то і приводу для занепокоєння немає. Хоча можна все одно звернутися до ендокринолога. Про всяк випадок. Чорніти може і не всі прикраса, а тільки одна сторона Буває і так, що при носінні срібних виробів, вони починають світлішати. Хто – то пов’язує це зі світлою аурою людини, хто – то – з хворобами. Але насправді срібло починає світлішати під впливом іншого хімічного елемента – азоту. А так як всі люди різні, то в одного в складі поту переважає сірка, в іншого – азот. Ось і вся розгадка. Іноді срібло чорніє відразу ж після чищення. Це відбувається тому, що відразу ж після чищення срібло ще сильніше вступає в реакцію з потом. Саме тому після чищення срібний виріб не рекомендується носити хоча б пару днів. За цей час на поверхні срібла утворюється дуже тонка плівка, яка захистить виріб від швидкого почорніння.                                                                                                                                                                              При носінні срібних прикрас потрібно дотримуватися деяких правил. По-перше, не варто надягати срібні прикраси при заняттях спортом. По – друге, обов’язково знімайте свої срібні коштовності під час проведення домашнього прибирання. По – третє, не приймайте душ і не купайтеся в море, не знявши з себе прикраси зі срібла.
facebook twitter